Зварювальний факультет

Новини профкому студентів НТУУ "КПІ"

Підписатися на Новини профкому студентів НТУУ "КПІ" потік
Адреса URL: http://studprofkom.kpi.ua
Оновлено: 24 хв 55 сек тому

Стипендія. Березень.

Чтв, 03/23/2017 - 00:00

Гарні новини по стипендії.

Процес пішов. Вже штампують академічну і харчування сиротам.

На підготовці соціальна - друкують відомості, готують платіжки. До кінця тижня, максимум пн-вт все буде :)

Увага. Призов! Квітень-Травень!

Срд, 03/22/2017 - 00:00

Сьогодні з ініціативи представників Солом'янського РВК пройшла зустріч студентського активу з його представниками, зокрема із заступником військового комісара Юрієм Шевчуком. Основні тези:
• Призов починається 1 квітня
• Нагадуємо що строкова військова служба триває 1,5 роки, під призов підпадають громадяни від 20 до 27 років
• Приблизно 350 студентів КПІ втратили право на відстрочку
• Декілька днів тому була запроваджена нова система електронного реєстру призовників, але коли вона запрацює поки невідомо
• Працівники РВК сповнені ентузіазму щодо співробітництва зі студентами. Вони щиро сподіваються на відповідальність та порядність призовників — якщо хоча б 10-20% студентів які втратили відстрочку честно прийдуть до воєнкоматів — оперативних заходів (відвідування гуртожитків, корпусів тощо) застосовуватися не буде
• Проректор П.О. Киричок, який теж був присутнім на зустрічі, висловив надію на те що співробітники РВК будуть йти назустріч студентам шостого та четвертого курсів, яким потрібно захистити диплом.
• Представники комісаріату підкреслили, що підтримують законодавчу ініціативу надавати студентам відстрочку на весь період навчання (Профком студентів направляв відповідні листи в Міністерство оборони та головам парламентських фракцій) та наголосили що провели значну роботу над принципами своєї діяльності відносно студентів (щодо яких Профком ще два роки тому вимушений був направляти листи в РВК)
• Заступник військового комісара підтримує громадський контроль за процесом вручення повісток на території університету з боку представників студентів і висловив своє бачення щодо організації цього контролю вже в часі найближчого призову

Атестація

Втр, 03/21/2017 - 00:00

Інфа з засідання заст. деканів
У цьому семестрі буде лише одна атестація з 24 квітня по 29 квітня
По дисциплінам які читають раз на два тижні атестація почнеться 17 квітня

Про субсидії за направленням

Пон, 03/20/2017 - 00:00

Гарні новини!
Після консультацій юридичного відділу ППОС з працівниками відділу субсидій Солом'янської РДА ми з'ясували, що громадяни, які проживають в гуртожитках КПІ за направленням, також мають право на отримання субсидії, хоча для них процедура отримання буде дещо відрізнятися.
Студент може подати заяву на поселення як у КПІ, так і безпосередньо у відділ субсидій РДА (до заяви обов'язково додається угода на проживання).
Так чи інакше студент має особисто скласти там акт про поселення. Якщо студент має статус внутрішньо переміщеної особи — він надає справку яка це підтверджує, якщо ні — копію сторінки паспорта з пропискою, тоді працівники відділу відправляють запит для перевірки чи не отримує студент ще одну субсидію.
Також не забувайте підкреслювати нижченаведені (на фото) рядки в заяві.

Наказ про встановлення нових розмірів стипендії

Птн, 03/17/2017 - 00:00

Про встановлення розмірів стипендії студентам КПІ ім. Ігоря Сікорського

4-29 10.03.2017

Стипендія не світить навіть відмінникам. Голос України

Птн, 03/03/2017 - 00:00

За новою системою нарахування стипендій навіть круглі відмінники не завжди можуть їх отримати. Про це "Голосу України" розповіла заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України, голова профкому студентів і аспірантів КНЕУ ім. Вадима Гетьмана Ольга Чабанюк. - Загальна сума, передбачена в бюджеті на стипендії, значно зросла. Але саме за рахунок соціальної складової, тобто виплат д... http://www.golos.com.ua/news/50000

Інформація про стипендію. Частина 2.

Чтв, 03/02/2017 - 00:00

Вчора було отримано паспорт від МОН.

Отже,

сьогодні (02.03) повезли платіжки у казначейство, а це означає, що

завтра отримають стипендію АСПІРАНТИ

пройдуть виплати по ХАРЧУВАННЮ ДЛЯ СИРІТ

Стосовно соціальної стипендії всім іншим (АТО, малозабезпечені тощо)  фінансування ще відсутнє. Кошти від Мінсоцполітики не надходити. Точної дати сказати не можуть, бо кошти можуть надійти будь-якого дня. ЕПІ підготували і передали всі документи до Солом"янського району.

Ключові питання ректорату #КПІ

Втр, 02/28/2017 - 00:00

1. Від Профкому підняли питання контролю з боку адміністрації проведення пар в неопалювальних приміщеннях. На минулому тижні подібні випадки були, нам прийшлося оперативно реагувати на звернення студентів.
2. КПІ отримало попередження від КИЇВЕНЕРГО про відключення електроенергії та тепла за заборгованість . Причина - неможливість сплати через непідписаний паспорт ВНЗ Мінфіном (відповідно невиплата стипендії, зарплат...)
- відповідно були звернення від Профкому https://vk.com/id59721404?w=wall59721404_2839/all та вимоги від Профспілки https://vk.com/away.php?to=https://pon.org.ua/novyny/..
3. Тільки надійшла інформація - паспорт ВНЗ підписано. ВНЗ зможуть зробити всі проплати та виплати.
Завтра всі доки везуть в казначейство, післязавтра (01 березня) стипендія повинна бути на карточках

Уточнення до попереднього посту https://vk.com/studprofkomkpi?w=wall-23661674_17648. Паспорт ВНЗ підписали виключно по статті "академічна стипендія". Із зарплатами та проплатами за ЖКП поки не підписано.#КПІ

СТИПЕНДІЯ

Чтв, 02/23/2017 - 00:00

- Затримка у виплаті стипендії у звязку з не підписаним Мінфіном паспортом для #КПІ і більшості ВНЗ 3-4 р.а. В КПІ всі документи для виплати стипендії готові.
- З боку КПІ направлено відповідне звернення до МОН, щодо прискорення підписання паспорту.
- Від Профкомів студентів ВНЗ України також направлені відповідні звернення на Прем"єр-міністра
- вчора 22 лютого заступником голови Профспілки Романюком С.М.на засіданні Комітету з питань науки і освіти http://studprofkom.kpi.ua/news/2839 відповідне звернення було адресоване заступнику Міністра фінансів, який в свою чергу пообіцяв, що підписання паспортів ВНЗ відбудеться впродовж 2-3 днів!!!

Фінансування науки і освіти у 2017 році: засідання профільного Комітету

Чтв, 02/23/2017 - 00:00

22 лютого 2017 року відбулося розширене засідання Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України, участь у якому взяли народні депутати – члени Комітету, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, заступники міністра фінансів, керівництво Національної академії наук України, національних галузевих академій наук України, профспілок, освітяни, науковці. Загалом на засіданні були присутні майже 300 осіб.

Першим із порядку денного розглядалося питання фінансового забезпечення науки і освіти у 2017 році. Насамперед було заслухано доповіді Міністра освіти і науки, Національної академії наук України, національних галузевих академії наук України.

У ході обговорення учасники засідання мали змогу задати питання профільному міністру, заступникам, а також надати свої пропозиції щодо поліпшення стану фінансування освітньої та наукової галузей та їх включення до проекту рішення Комітету.

За підсумками тривалої дискусії Комітет у рішенні зазначив, що стан фінансового забезпечення науки і освіти у 2017 році є таким, що не відповідає сучасним вимогам європейського законодавства, положенням чинних законів України та призводить до подальшої руйнації сфери науки і освіти, згортання наукових досліджень та підготовки професійних кадрів для народного господарства, падіння престижності та соціальної забезпеченості вчителів, педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників, міграції талановитої молоді за кордон та втрати можливостей становлення України як високорозвиненої, технологічної держави.

деталі на сайті https://pon.org.ua/novyny/5466-fnansuvannya-nauki-osvti-u-2017roc-zasdannya-proflnogo-komtetu.html

І знову зміни умов надання соціальної стипендії студентам вишів

Втр, 02/21/2017 - 00:00

У суботу, 18.02.2016, набрала чинності постанова КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1045» від 08.02.2017 № 81, якою оновлено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вишів.

Відтак право на соціальну стипендію отримали студенти вишів:

яким призначені соціальні стипендії ВРУ для студентів вишів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей;

які є дітьми-інвалідами або мають інвалідність I-III групи;

які є членами сім’ї, що отримує допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 № 1768-III.

Уточнено, що студентам вишів, які мають право на соціальну стипендію і набувають право на академічну стипендію, надають лише один вид стипендії за їх вибором. Якщо студент має право на призначення соціальної стипендії одночасно за кількома підставами, соціальна стипендія виплачується відповідно до однієї з підстав за вибором студента. Дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, а також студентам, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, можуть виплачувати одночасно соціальну та академічну стипендії.

Джерело: http://www.gbb.com.ua/news/2501-qqn-17-m2-20-02-2017--znovu-zmni-umov-nadannya-sotsalno-stipend-studentam-vishv

ОНОВЛЕНО: інформація з приводу соціальних стипендій

Втр, 02/14/2017 - 00:00

Інформацію надали в стипендіальному відділі

Уряд удосконалив порядок надання соціальних стипендій деяким категоріям студентів

Чтв, 02/09/2017 - 00:00

Кабінет Міністрів України вніс зміни до своєї постанови від 28 грудня 2016 р. № 1045, якою, як відомо, було затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів. Мінсоцполітики розробило відповідний проект акта за результатами практичної реалізації зазначеного Порядку протягом січня поточного року та з метою соціального захисту осіб з інвалідністю та дітей із малозабезпечених сімей.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249723178&cat_id=244276429

Інформація є, документа немає :( http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1045-2016-%D0%BF

Раєстри стипендіатів

Втр, 02/07/2017 - 00:00

http://dnvr.kpi.ua/?page_id=2639 - всі реєстри додаються на сайт ДНВР

Наші партнери