Вітаємо переможців!

Студенти зварювального факультету прийняли участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологія та устаткування зварювання», яка відбулась в Приазовському державному технологічному університеті в м. Маріуполь.

Студент 5 курсу гр. ЗВ-71мп Ілляшенко Евгеній зайняв II місце в індивідуальному заліку, а разом з товаришами Мазуром Вячеславом (5 курс, гр.ЗВ-71мп) та Мішиним Антоном (4 курс,гр.ЗВ-41) вони вибороли I командне місце.

Вітаємо переможців!

ХІІ Всеукраїнська науково-технічна конференція «Досконалість зварювання - комплексний підхід»

Шановні студенти-науковці, викладачі, наукові співробітники, аспіранти та докторанти запрошуємо Вас прийняти участь в роботі ХІІ Всеукраїнської науково-технічній конференції «Досконалість зварювання - комплексний підхід» 16 травня 2018 р.

Початок о 14:30 (ауд. 216-23к)

Доповідачам прийти на 20 хв раніше для реєстрації

Дні відкритих дверей

Шановні абітурієнти!

Скоро починається вступна кампанія. Вже час визначатися з бажаною спецальністю. У нас ви зможете отримати вичерпну інформацію про спеціалізації зварювального факультету, подивитись цікаве зварювальне обладнання, поспілкуватись з працівниками факультету.

Будемо раді зустріти Вас на Днях відкритих дверей зварювального факультету 24 та 31 березня 2018 року з 11.00 до 13.00, аудиторія 216 корпусу № 23.

Наші випускники, що визначають майбутнє зварювання

Бразилія - Україна - Нова Зеландія. До складу делегацій у Міжнародному інституті зварювання саме від цих країн входять випускники зварювального факультету #ЗФ #КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Цього тижня у передмісті Парижа в приміщеннях Інституту зварювання Франції проходить щорічне проміжне зібрання делегацій МІЗ. Зокрема, зустрічаються комісії та робочі групи, пов'язані з питаннями навчання й атестації персоналу, сертифікації персоналу і виробництва, забезпечення якості та розробки міжнародних стандартів.

Сторінки