Візит професора Масиміліано Бестетті з Міланської політехніки

21 червня 2017 року Зварювальний факультет відвідав професор Масиміліано Бестетті з Міланської політехніки. Візит на факультет був частиною його програми стажування в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" в рамках угоди Еразмус+.

Всеукраїнська науково-дослідна конференція

Шановні студенти-науковці, викладачі, наукові співробітники, аспіранти та докторанти запрошуємо вас взяти участь в роботі ІХ Всекураїнської науково-дослідної конференції "Досконалість зварювання - комплексний підхід".

Конференція відбудеться 25 травня 2017 р. Початок о 14:30 в аудиторії 216 кортпусу №23.

Створення творчого простору у внутрішньому дворі корпусу

Розповідайте друзям і долучайтеся.

Незабаром відбудеться унікальна подія – перетворення нашого двору в мальовничий затишний куточок. Проект реалізується Студентською Радою Зварювального факультету при підтримці ГС «Національна молодіжна Рада України» за програмою «Active Citizens» при підтримці British Council Ukraine.

Ми будемо створювати творчій простір де можна буде ...

Шановні абітурієнти!

Скоро починається вступна кампанія. Вже час визначатися з бажаною спецальністю. У нас ви зможете отримати вичерпну інформацію про спеціалізації зварювального факультету, подивитись цікаве зварювальне обладнання, поспілкуватись з працівниками факультету.

Будемо раді зустріти Вас на Дні відкритих дверей зварювального факультету у суботу 13 травня 2017 року, аудиторія 230 корпусу № 23.

Сторінки