Дні відкритих дверей

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати дені відкритих дверей ЗВАРЮВАЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ НТУУ "КПІ", якиі відбудуться 19 та 26 листопада 2018 року о 15:30 в приміщенні 23 корпусу, 216 аудиторії.

В рамках заходу заплановано: презентація ЗФ, зустрічі зі студентами та аспірантами, відвідування навчальних лабораторій з проведенням відповідних майстер класів, спілкування з провідними викладачами та науковцями.

За датами проведення наступних днів відкритих дверей слідкуйте на сайті ЗФ.

Перший етапу проекту «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти. Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій школі»,

16 – 19 жовтня 2018 року пройшов перший етапу проекту «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти. Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій школі», у якому взяла участь доцент кафедри електрозварювальних установок Є.П. Чвертко.

Проект проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Центру досліджень вищої освіти (Чеська республіка), Благодійного фонду «Інститут розвитку освіти». Метою проекту є створення мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти. власне чотириденний тренінг за участю 24 представників українських закладів вищої освіти був спрямований на підготовку тренерів, які в подальшому проводитимуть навчання експертів.

Вітаємо наших колег із присудженням Державної премії України в галузі освіти

Вітаємо наших колег: доцента кафедри електрозварювальних установок Чвертко Євгенію Петрівну та доцента кафедри інженерії поверхні Чорного Андрія Вячеславовича із присудженням Державної премії України в галузі освіти 2018 року!

Указ Президента України

Конкурс у рамках програми "Еразмус+"

1. Відкрився конкурс у рамках програми "Еразмус+" з Університетом м. Гронінген (Нідерланди).
Конкурс для бакалаврів, магістрів, науково-педагогічних працівників та працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського (for training).
Кінцевий термін подачі документів - 05 жовтня 2018 року.
Деталі на сайті - http://mobilnist.kpi.ua/university-of-groningen/

2. Відкрився конкурс у рамках програми "Еразмус+" з Лейденським університетом (Нідерланди).

Сторінки