Прийом делегації співробітників Китайсько-Українського інституту зварювання

20 жовтня 2015 р. на зварювальному факультеті НТУУ «КПІ» відбувся прийом делегації співробітників Китайсько-Українського інституту зварювання ім. Є.О. Патона (КУІЗ), Китайська народна республіка (КНР), яка перебувала в Україні згідно з офіційним запрошенням Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України, у складі директора Китайсько-Українського інституту зварювання ім. Є.О.Патона, професора СHEN HE XING; професора Гуандунської академії наук GU HENG; ведучого інженера LIU FENGMEI; помічника інженера WU BOYI та перекладача WANG XINXIN. З української сторони на зустрічі були присутні декан зварювального факультету С.К. Фомічов, завідувачі кафедр зварювального виробництва та інженерії поверхні професори В.В. Квасницький та В.Д. Кузнецов, професор І.В. Смирнов, викладачі та співробітники факультету.
На зустрічі обговорювалися питання щодо основних напрямків подальшого розвитку співробітництва між зварювальним факультетом НТУУ «КПІ» та Китайсько-Українським інститутом зварювання ім. Є.О. Патона, Гуандунською Академією наук у галузі науки та підготовки кадрів вищої кваліфікації на базі зварювального факультету та стан реалізації діючих проектів.

З офіційною делегацією КУІЗ в першому корпусі університету були проведені перемови під головуванням проректора з наукової роботи НТУУ «КПІ» академіка НАН Украіни М.Ю. Ільченка. В перемовах також взяли участь начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності департаменту міжнародного співробітництва А.П.Шишолін та директор ЗП КУІЗ А.О. Альошин.

Академік М.Ю. Ільченко відзначив важливість подальшого розвитку співробітництва між НТУУ «КПІ» та навчальними і науково-дослідними закладами КНР, зокрема провінції Гуандун та м. Гуанчжоу і висловив підтримку керівництва університету в розширенні таких зв’язків факультетів та інститутів НТУУ «КПІ» з китайськими організаціями та науковцями та зацікавленість у виконанні спільних проектів.