Зустріч студентів-старшокурсників з керівництвом підприємств - потенційних роботодавців

25 листопада 2015 відбулася зустріч студентів-старшокурсників зварювального факультету з керівництвом підприємств - потенційних роботодавців, зокрема: головою правління ПАТ "Коростенський завод технічного машинобудування" Яценко Н. В, заст. голови правління ПАТ "Київський суднобудівний - судноремонтний завод" Сіроштаном С. А., головним зварником ПІВДЕНТЕПЛОЕНЕРГОМОНТАЖ Федерова Е. С., заст. начальника відділу ІЕЗ ім. Є.О. Патона Дем'яновим А.І. та ін.

На нараді представників підприємств з керівництвом зварювального факультету були обговорені напрямки співпраці в галузі підготовки висококваліфікованих фахівців.