Міжнародні змагання професійних зварників Arc Cup

Міжнародні змагання професійних зварників Arc Cup уже стало традиційною подією у світі зварювання.

Змагання проводять щорічно. Організацією події опікуються Міжнародна асоціація зварювання та нанесення покриттів, Міжнародний альянс виробництва та відновлення, Міжнародний інститут зварювання та національні товариства зварників (включаючи українське). Наразі проведення змагань доповнено Міжнародною конференцією Manutech & Skills, яку в цьому році буде проведено вдруге.

У 2016 році подія відбуватиметься у м. Пекін (КНР). Новинкою стало те, що до програми змагань окрім ручного зварювання різними способами було додано роботизоване зварювання у захисних газах. Змагання з роботизованого зварювання командні. Задачею команди є програмування зварювального робота на виготовлення вузла згідно наданого пакету документів (робочі креслення, технологічні інструкції WPS). Зварені роботами вузли будуть піддані неруйнівному контролю.