“21st Century Skills for Learning and Teaching”

31 жовтня 2016 р. у студентському просторі «Бєлка» було проведено перший в НТУУ «КПІ» міжфакультетський захід в рамках проекту Британської Ради в Україні “English for Universities” – тренінг “21st Century Skills for Learning and Teaching”.

Захід об’єднав викладачів та студентів із 9-ти факультетів та інститутів: ЗФ, ІЕЕ, ФЛ, ФЕА, ФЕЛ, ФІОТ, ФБМІ, ФАКС та ФММ. Також на тренінгу була присутня делегація Британської Ради в Україні.

Тренінг було спрямовано на практичну реалізацію так званих «умінь 21-го століття» - так званих 4C’s: Communication, Collaboration, Creativity, Critical Thinking (спілкування, співробітництво, креативність, критичне мислення). Студентам – учасникам довелось попрацювати у великих та малих групах, а також індивідуально, а завдання варіювались від короткочасного спілкування на задану тему до командних змагань з побудови башти із спагетті.

Загалом учасники, організатори та гості залишились задоволені тренінгом. Учасникам було видано сертифікати про участь, яні надають додаткові бали на конкурсі до магістратури.

Презентацію із заходу розмішено на сайті Електронної бібліотеки Зварювального факультету.