Зустріч потенційних працедавців з випускниками 2017 року

В рамках традиційної співпраці стосовно підготовки та працевлаштування студентів-випускників, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» спеціалізацій «Технології та інжиніринг в зварюванні» і «Автоматизовані технологічні системи у зварюванні» денної форми навчання на кафедрах зварювального факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбудеться зустріч потенційних працедавців з нашими випускниками 2017 року.

Зустріч відбудеться відбудеться 14 грудня 2016 року з початком о 14:00 в аудиторії 232 корпусу № 23 НТУУ «КПІ» (вул. Дашавська 6/2, м. Київ, 03056, другий поверх).