Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Ваговий бал сертифікатів ЗНО для вступу:

Українська мова та література – не менше 100 балів
Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів
Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів

На що варто звернути увагу вступникові до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2017 році?

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2017 році