Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Факультет проводить навчання бакалаврів зі спеціальності 131 "Прикладна механіка". Після закінчення першого курсу ви маєте змогу вибрати одну з трьох спеціалізацій:

Для вступу необхідно скласти на Зовнішньому незалежному оцінюванні

• 2016, 2017 або 2018 року Математика, Фізика, Українська мова
  • 2018 року Іноземна мова

наступні предмети з ваговими балами:

• Українська мова та література – не менше 100 балів (ваговий коефіцієнт 0.2)
  • Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів (ваговий коефіцієнт 0.5)
  • Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів (ваговий коефіцієнт 0.2)

Конкурсний бал (максимум 200) складається з:

• Кількість балів по предметам ЗНО, помноженим на вагові коефіцієнти відповідних предметів (див. вище)
  • Середній бал атестата (переведений у 200-бальну шкалу), помножений на 0,05
  • Додатковий бал підготовчих курсів ФДП, помножений на 0,05

Додаткові бали по МАН, ВУО, ФДП читати на сайті приймальної комісії

Важливі дати вступної кампанії

• 02.07.18-27.07.18 - реєстрація електронних кабінетів вступників
  • 12.07.18-26.07.18 - прийом заяв та документів
  • 01.08.18 - оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
  • 01.08.18-06.08.18 - подання документів до КПІ ім. Ігоря Сікорського
  • 07.08.18 - зарахування вступників на бюджетну форму навчання
  • 18.08.18 - зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб.

Перелік документів для вступу:

• ПАСПОРТ (Оригінал та копії першої, другої сторінок та сторінки реєстрації) або ID-КАРТКА (Якщо у вас ID-картка, потрібна копія лише пластику з обох сторін)
  • ІПН (Оригінал та копія ідентифікаційного коду)
  • СЕРТИФІКАТ ЗНО (оригінал) та ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА (роздруковується з особистої сторінки вступника за адресою testportal.gov.ua)
  • АТЕСТАТ та ДОДАТОК ДО АТЕСТАТУ (оригінал)
  • СІЛЬСЬКИЙ КОЕФІЦІЄНТ (Для тих, хто має сільский коефіцієнт – довідка з додатку 13 про реєстрацію в сільській місцевості (оригінал + копія))
  • ДОДАТКОВІ БАЛИ Якщо ви закінчували курси ФДП або брали участь у вузівських олімпіадах, МАН або ВУО – відповідні сертифікати та дипломи (оригінал)
  • СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ВСТУПУ ТА НАВЧАННЯ (Якщо ви належите до категорій, які мають спеціальні умови для вступу або навчання (пільгові категорії) – оригінал та копія документів, які підтверджують пільгу. Якщо пільга належить батькам – додатково оригінал та копія свідоцтва про народження.)

Правила прийому до університету.

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії