Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Перелік документів для вступу:

• ПАСПОРТ (Оригінал та копії першої, другої сторінок та сторінки реєстрації) або ID-КАРТКА (Якщо у вас ID-картка, потрібна копія лише пластику з обох сторін)
  • ІПН (Оригінал та копія ідентифікаційного коду)
  • СЕРТИФІКАТ ЗНО (оригінал) та ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА (роздруковується з особистої сторінки вступника за адресою testportal.gov.ua)
  • АТЕСТАТ та ДОДАТОК ДО АТЕСТАТУ (оригінал)
  • СІЛЬСЬКИЙ КОЕФІЦІЄНТ (Для тих, хто має сільский коефіцієнт – довідка з додатку 13 про реєстрацію в сільській місцевості (оригінал + копія))
  • ДОДАТКОВІ БАЛИ Якщо ви закінчували курси ФДП або брали участь у вузівських олімпіадах, МАН або ВУО – відповідні сертифікати та дипломи (оригінал)
  • СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ВСТУПУ ТА НАВЧАННЯ (Якщо ви належите до категорій, які мають спеціальні умови для вступу або навчання (пільгові категорії) – оригінал та копія документів, які підтверджують пільгу. Якщо пільга належить батькам – додатково оригінал та копія свідоцтва про народження.)

Правила прийому до університету.

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії