Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Факультет проводить навчання бакалаврів зі спеціальності 131 "Прикладна механіка". Після закінчення першого курсу ви маєте змогу вибрати одну з трьох спеціалізацій:

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів на спеціальність 131 "Прикладна механіка")

У 2020 році приймаються сертифікати ЗНО:

• Математики, Фізики, Української мови за 2017-2020 рік
  • Іноземної мови (Англійська, Німецька, Французька) за 2018-2020 рік

Увага! Конкурсний бал випускника домножується на коефіцієнт:
• галузевий - 1.02 при поданні заяви першим або другим пріоритетом на освітню програму (спеціалізацію) 131 "Прикладна механіка" (спеціальність, яка має особливу підтримку, в інших випадках - 1.00)
• сільський - 1.05 для випускників сільських шкіл 2020 року (спеціальність, яка має особливу підтримку, в інших випадках - 1.00)
Якщо загальний конкурсний бал (максимум 200) з урахуванням усіх додаткових балів та коефіцієнтів перевищуватиме 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200.

Додаткові бали по МАН, ВУО, ФДП читати на сайті приймальної комісії

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ МОН

ВАРІАНТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО ТА ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2020 р.

Перелік документів для вступу:

• Паспорт/ ID-Картка: оригінал та копія паспорта (1, 2 та сторінка з реєстрацією)/ якщо у вас ID картка, потрібна копія пластику з обох сторін. Витяг з реєстру або інший документ про реєстрацію потрібен обов'язково
  • Сертифікат ЗНО (оригінал) 2020 або 2019, 2018 року
  • Інформаційна картка (додаток до Сертифіката ЗНО), яку необхідно роздрукувати самостійно з персональної сторінки, розміщеної на сайті: testportal.gov.ua)
  • ІПН (Індивідуальний податковий номер) оригінал та копія ідентифікаційного номеру
  • Атестат про повну загальну середню освіту та додаток до нього (оригінал)
  • Для тих, хто має сільський коефіцієнт (який становить 0.4) – Довідка з додатку 13 про реєстрацію в сільській місцевості (оригінал + копія)
  • 4 кольорові фотографії 3х4 см
  • 2 конверти з марками по Україні
  • приписне свідоцтво або військовий квиток
  • Додаткові бали якщо ви закінчували курси ФДП або брали участь у МАН, ВУО або Всеукраїнській олімпіаді закладу вищої освіти – відповідні сертифікати та дипломи (оригінал)
  • Спеціальні умови вступу та навчання, якщо ви належите до категорій, які мають спеціальні умови для вступу або навчання (пільгові категорії) – оригінал та копія документів, які підтверджують пільгу. Якщо пільга належить батькам – додатково оригінал та копія свідоцтва про народження

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном гарячої лінії відбіркової комісії ІМЗ ім. Є.О. Патона (ЗФ): +38 (098) 386 56 70
e-mail: pkzfimz@gmail.com
Telegram: https://t.me/zf_imz_abitur_2020

Освітні програми
Правила прийому до університету.
Сайт приймальної комісії