Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Маючи диплом молодшого спеціаліста, ви маєте право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Вступ проводиться на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Якщо обрана спеціальність у «КПІ ім. І. Сікорського» входить до Додатоку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2019 році, ви маєте право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, й претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Цього року сертифікат з української мови та літератури обов’язковий для вступу. Ти можеш використати сертифікати 2017, 2018, 2019 та 2020 років.

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 13 липня по 22 липня включно! Екзамени будуть відбуватись у період з 23 до 30 липня. Не впусти можливість!

Перелік спеціальностей та освітніх програм, за якими оголошено набір на освітній ступінь бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" в 2020 році (https://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2020/01/mol_spec_2020.pdf)

Факультет проводить навчання бакалаврів зі спеціальності 131 "Прикладна механіка". Після закінчення першого курсу ви маєте змогу вибрати одну з трьох спеціалізацій:

Освітні програми