Вступ на 5 курс (магістратура)

Набір до магістратури проводиться за спеціальністю 131 Прикладна механіка. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання - освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки - це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Для вступу до магістратури, потрібно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови ЄВІ, який проводиться у формі ЗНО, а для цього:

1. Зареєструватись для проходження ЗНО з 12 травня до 05 червня (до 1800), реєстрація відбуватиметься виключно дистанційно з використанням системи «Електронний кампус» для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського цього року та з використанням електронної пошти для випускників попередніх років. Вступники, які завершують навчання у інших закладах освіти, реєструються для складання ЄВІ за місцем навчання https://pk.kpi.ua/entry-5-course/. Подробиці реєстрації вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського https://pk.kpi.ua/dates-master/.
  2. 01 липня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови.
  3. див.сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЗНО з іноземної мови) для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Результати минулорічного ЗНО не зараховуються.

Програми вступних фахових випробувань та додаткових фахових випробувань розміщуються на сайтах факультетів та інститутів та на сайтах відповідних кафедр.

ПЕРЕЛІК СКАН-КОПІЙ ДОКУМЕНТІВ, ПОТРІБНИХ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ (розмір кожного файлу – до 1 мегабайта, формати .jpg, .pdf):

• паспорт (1, 2 сторінки) / ID - картка (з двох сторін);
  • ідентифікаційний код;
  • диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) та додаток;
  • у разі відсутності диплому – довідка із закладу освіти про орієнтовний термін закінчення та одержання диплому із вказанням шифру напряму підготовки (спеціальності) та назви;
  • особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi).

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ:

• паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
  • диплом бакалавра (оригінал та копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • чотири фотографії

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

Освітні програми