Майстер-клас для школярів

Чим паяння відрізняється від зварювання та що у них спільного? Чи праві батьки, коли забороняють дивитись на зварювання? Чи обов'язково запалювати електричну дугу, щоб з'єднати дві деталі?

На ці та інші питання отримали відповіді першокласники школи “Єнот” Соломʼянського району міста Києва протягом майстер-класу, організованого зварювальним факультетом КПІ ім. Ігоря Сікорського наприкінці травня поточного року.

Маленькі дослідники познайомились із лабораторіями зварювання плавленням і тиском, спостерігали за обладнанням в роботі. Окрім уже відомих ручних способів вони побачили повністю автоматизовані процеси: дугове зварювання під флюсом та стикове зварювання оплавенням.

Кожен із відвідувачів отримав нагоду попрацювати з машиною точкового зварювання і виготовити собі сувенір на згадку.

Школярі впевнились, що зварювання та споріднені процеси потрібні всюди, а втілення сучасних підходів в галузі механізації та автоматизації дають можливість з легкістю керувати процесом.​