Щиро вітаємо наших новоспечених магістрів!

Що спільного між завершенням кризи юності, опаловим весіллям та повним повноліттям?

Правильно, 21 рік!

Протягом двадцяти одного року зварювальний факультет #ЗФ #КПІ ім. Ігоря Сікорського випускає магістрів. Але сьогоднішній випуск для нас особливий.

Особливий тим, що адміністрація факультету та завідувачі кафедр вручили дипломи першим науковим магістрам, які проходили навчання за новими спеціалізаціями: «Технологія та інжиніринг у зварюванні», «Автоматизорвані технологічні системи у зварюванні» та «Інженерія та нанотехнології поверхні».

Особливий тим, що серед усміхнених хлопців та дівчат у мантіях багато видатних факультетських особистостей: старости груп, активісти, Патонівські стипендіати, винахідники й конструктори, учасники студентських проектів, власники дипломів Міжнародного інституту зварювання.

Сьогодні ми випускаємо молодих науковців: компетентних, впевнених у собі та повних енергії.

Щиро вітаємо наших новоспечених магістрів! Нехай ваші бажання здійснюються!