Захист кандидатських дисертацій

Сьогодні відбулось останнє в поточному навчальному році засідання спеціалізованої Вченої Ради за спеціальністю «Зварювання та споріднені процеси і технології», на якому було представлено дві роботи, виконані випускниками зварювального факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Робота Антона Мінакова «Експериментальне визначення напружено-деформованого стану зварних з’єднань електромагнітним методом» (науковий керівник – професор С.К. Фомічов) присвячена питанням оцінювання технічного стану металевих конструкцій, наприклад, для продовження їхнього ресурсу роботи.

В’ячеслав Фурман представив роботу «Підвищення експлуатаційних властивостей плазмових покриттів із застосуванням нанодисперсних порошків» (науковий керівник – професор І.В. Смирнов), у якій описав деякі технології відновлення і створення корозійностійких та зносостійких покриттів, що працюють в умовах інтенсивної дії зовнішніх шкідливих факторів.

Бажаємо Антону і В’ячеславу успіхів у подальшій роботі!