Перший етапу проекту «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти. Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій школі»,

16 – 19 жовтня 2018 року пройшов перший етапу проекту «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти. Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій школі», у якому взяла участь доцент кафедри електрозварювальних установок Є.П. Чвертко.

Проект проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Центру досліджень вищої освіти (Чеська республіка), Благодійного фонду «Інститут розвитку освіти». Метою проекту є створення мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти. власне чотириденний тренінг за участю 24 представників українських закладів вищої освіти був спрямований на підготовку тренерів, які в подальшому проводитимуть навчання експертів.

У програмі тренінгу брали участь заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич, Генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОНУ Олег Шаров, президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тарас Фініков, директор Інституту вищої освіти НАПН України Світлана Калашнікова, представники національного офісу ERASMUS+, експерти з Європейського Союзу.