Конференція «Досконалість зварювання - комплексний підхід 2019»

Шановні студенти-науковці, викладачі, наукові співробітники, аспіранти та докторанти запрошуємо Вас прийняти участь в роботі Міжнародній науково-технічній конференції «Досконалість зварювання - комплексний підхід 2019»

24-25 травня 2019 р. Початок о 14-30 (ауд. 216-23к)

Цілі конференції:
• Обмін прогресивними ідеями і науковими результатами між студентами, аспірантами та науковцями
• Ознайомлення студентів, аспірантів та молодих вчених з найбільш сучасними досягненнями і науковими результатами у світі зварювання

Тематика доповідей:
* Прогресивні технології зварювання
* Міцність, надійність і довговічність зварних конструкцій
* Технологія наплавки, нанесення покриттів і обробки поверхні
* Процеси спеціальної електрометалургії
* Нові конструкційні і функціональні матеріали
* Математичне моделювання та інформаційні технології в зварюванні і споріднених процесах
* Фундаментальні дослідження фізико-хімічних процесів ( термодинаміка, кінетика, мікроструктура, фазові перетворення, властивості)
* Автоматизація процесів зварювання і споріднених технологій

Публікація праць конференції:
Тези доповідей, оформлені відповідно до встановлених вимог, будуть видані в Збірці тез конференції в паперовому та електронному вигляді.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

20 травня 2019 р. – останній термін прийняття заявок та тез доповідей на публікацію;
22 травня 2019 р. – розсилання запрошень на конференцію;
24-25 травня 2019 р. – проведення конференції.