Звернення декана ЗФ

Шановні студенти, викладачі та співробітники зварювального факультету!

Звертаюся до вас в цей складний час із закликом самоорганізуватися і об'єднати зусилля, щоб період карантину пройшов найбільш безпечно для здоров'я і в той же час ефективно для виконання наших завдань з проведення навчального процесу, виконання наукової та методичної роботи. За для цього пропоную:

1. Викладачам і студентам ретельно стежити і дотримуватися всіх рекомендацій МОЗ у відношенні особистої гігієни і правил поведінки в умовах карантину.
  2. Кожному викладачеві налагодити стабільний дистанційний зв'язок зі студентами. Відповідний формат зв'язку вибирати індивідуально. Забезпечити студентів необхідними методичними матеріалами. Проводити консультації.
  3. Кожному студенту систематизувати своє навчання і працювати в координації з викладачем з максимальною ефективністю з урахуванням ситуації, що склалася.
  4. Викладачам і студентам планувати свою роботу, виходячи з того, що всі без винятку заплановані раніше заходи будуть виконані зі зсувом у часі. Час виконання буде повідомлятися в міру прояснення епідеміологічної ситуації.
  5. Викладачам зосередитися на підвищенні рівня методичного забезпечення навчальних дисциплін, написання підручників та наукових статей в домашніх умовах. Для виконання стратегічних наукових проектів, при необхідності, проводити роботу в лабораторіях зварювального факультету групами не більше 3 осіб.
  6. Викладачам віком 60+ утримуватися від виходу за межі своєї квартири.
  7. Викладачам продумати прийнятний формат дистанційного проведення іспитів на випадок виникнення такої необхідності.

Наше суспільство гідно пережило Чорнобиль, зміну формацій, війну. Подолаємо і пандемію!