Зварювальний факультет

Вступ

Сьогодні зварювання є одним з найголовніших технологічних процесів при виготовленні конструкцій та виробів. Без зварювання неможливе будівництво, атомобіле- , судно-, мосто та літакобудування. За допомогою технологій зварювання отримують нероз’ємні з’єднання не тільки металів та сплавів, а і металів з неметалами, керамікою, композиційних матеріалів, надсучасних суперсплавів.

Факультет проводить навчання бакалаврів зі спеціальності 131 "Прикладна механіка". Після закінчення першого курсу ви маєте змогу вибрати одну з трьох спеціалізацій:

Протягом навчання студент отримує знання як з спеціальних дисциплін, що залеть від обраної спеціалізації, так і знання з комп’ютерних та гуманітарних дисциплін. Це дає змогу випускнику легко адаптуватись до сучасного стану ринку праці.

Факультет має ліцензію на навчання за програмами Міжнародного інституту зварювання, в рамках якої кожного року відбувається навчання групи студентів старших курсів.

Також студенти мають можливість навчання за кордоном в рамках програм подвійного диплому з вищими навчальними закладами Німеччини та Бразилії.

Студенти, які не мають житла, забезпечуються гуртожитком. Всі гуртожитки під’єднані до локальної комп’ютерної мережі і мають доступ до мережі Інтернет. У кожному гуртожитку є робочі кімнати, де студенти мають можливість навчатися, проводити різні культурно-масові заходи та спортивні кімнати для занять спортом.

В університеті реалізується програма організації спортивно-оздоровчої роботи для підвищення рівня залучення студентів до спортивно-оздоровчих заходів, покращення результатів виступів збірних команд університету на всеукраїнських змаганнях, підвищення рівня вмотивованості участі студентів у таких заходах.

Також в університеті діють колективи художньої самодіяльності. У них займаються більше трьох тисяч студентів і співробітників університету. П’ять колективів мають звання народних.


Відгуки випускників


Наші партнери